Freshfem.cz
Lifestyle

Barbadoská kráska Rihanna v Londýně zazářila na premiéře filmu Valerian. Zpěvačka vsadila na nádhernou róbu, v níž vynikl její dekolt

Film Valerian dorazil včera večer i do Londýna, kde si premiéru užilo i mnoho hlavních hvězd.

25. červenec 2017, 17:13
25. červenec 2017, 17:13

Dlouho očekávaný film Valerian a město tisíce planet se v našich končinách sice promítá již od minulého čtvrtku, ale do Londýna dorazil teprve včera, a to samozřejmě ve velkolepém stylu. Na premiéře v britské metropoli totiž nemohly chybět i všechny hlavní hvězdy včetně Cary Delevigne, kterou však na plné čáře zastínila krásná zpěvačka a nyní už i herečka Rihanna. Ta si ve filmu zahrála roli tanečnice, což je minimálně pro mě důvod, proč ho určitě zhlédnu. Riri však zaujala hlavně výběrem šatů, které pocházejí z ateliéru Giambattista Valli Couture. Výrazná červená působila pompézním dojmem a jistě potěšila nejedno mužské oko.

 

Rihanna se v posledních týdnech potýká ze strany médií a některých fanoušků s poznámkami o její váze, ale ve skutečnosti se vůbec nebojíme říct, že jí to takto sluší ještě o něco více. Barbadoská rodačka je jednoduše definicí přirozené krásy, což nám v konečném důsledku dokazuje již mnoho let.

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.