Freshfem.cz
Krása - Péče

Přírodní kosmetika je trendem již nějakou dobu. Jaké účinky má pro naši krásu zelený čaj?

Zelený čaj odstraňuje toxiny, redukuje otoky a zmírňuje důsledky stárnutí.

5. červenec 2017, 19:01
5. červenec 2017, 19:01

Přírodní kosmetika je trendem již nějakou dobu. Nikoho nepřekvapí, že mnoho z nás upřednostňuje kosmetiku bez konzervantů, přidaných barviv a jiných chemických látek. Nic účinnějšího a hlavně zdravějšího než to, co pochází z přírody, nikdo nevymyslel a ani nevymyslí. Jednou z takových ingrediencí oblíbených nejen v gastronomii, ale i v kosmetice je zelený čaj.

 

Proč zelený čaj?

 

Zelený čaj zlepšuje celkový stav pokožky. Odstraňuje toxiny, redukuje otoky a zmírňuje důsledky stárnutí, jakými jsou skvrny, vrásky nebo ochablá pokožka. Jeho účinky se dají dobře zkombinovat s dalšími, v přírodní kosmetice oblíbenými ingrediencemi, jakými jsou rýžový prášek, ovesný prášek a prášek z listů stromu Neem.

  • Rýžový prášek pokožku zbavuje nečistot a nadbytečného kožního mazu, rozjasňuje ji a redukuje příznaky stárnutí. Navíc účinky rýžového prášku oceníte i tehdy, pokud jste měli těžkou noc - zmírňuje totiž kruhy pod očima.
  • Oves je oblíbený nejen v podobě výživných a zdravých ovesných vloček, ale také jako prášek. Oblíbený je díky jeho schopnosti pokožku vyčistit a vyživit. Udržuje v ní přirozenou vlhkost a pomáhá jí v boji proti ekzémům a akné.
  • Strom Neem roste především v Indii. Prášek získaný semletím jeho listů je považován za hotový zázrak. Známý je pro své medicínské a léčebné účinky. Má antiseptické, antioxidační, antivirové a protizánětlivé účinky.

Kombinaci těchto účinných surovin najdete na domácím trhu v podobě exkluzivní novinky - pleťové masky MARK Green Tea Face Mask.

 

Přírodní kosmetika je trendem již nějakou dobu. Jaké účinky má pro naši krásu zelený čaj?

 

Pleťová maska od značky MARK face and body

 

Přírodní pleťová maska MARK Green Tea Face Mask má podobu zeleného prášku. Aktivizuje se smícháním s vodou. Vznikne tak pasta, která se aplikuje přímo na obličej. Po několika minutách je ji třeba důkladně opláchnout čistou vodou. Celý tento postup opakován 2 - 3krát týdně.
 
Mnohé může překvapit její neobvyklá vůně. Prvotní překvapení se však vyplatí překonat, protože její účinky jsou opravdu skvělé! Redukuje tvorbu kožního mazu, pomáhá při ekzémech, akné a černých tečkách a rovněž zmírňuje důsledky stárnutí. Díky různorodým příznivým účinkům je tato maska oblíbená u mladších i starších věkových kategorií.

 

Přírodní kosmetika je trendem již nějakou dobu. Jaké účinky má pro naši krásu zelený čaj?

 

Vyzkoušejte pleťovou masku MARK Green Tea Face Mask a zelená se stane vaší oblíbenou barvou! Právě díky ní bude vaše pokožka svěží, jemná a krásná, ať jste v jakémkoliv věku!

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
návrat nahoru Zdroj: Obsah vznikol v spolupráci s MARK scrub