Freshfem.cz
Móda - Doplňky

Korzetový pás se stal žhavým trendem letošního jara, troufneš si na něj i ty?

Tento sexy doplněk ovládl outfity všech světových IT girls a tak jsme se podívali na to, jak ho nosit, abys nepůsobila příliš vyzývavě.

27. duben 2017, 13:01
27. duben 2017, 13:01

Letošní jaro se nese v duchu velmi sexy doplňků. Vedle opravdu odvážných fishnet punčocháčů se nosí také korzetový pás. Jak síťované punčocháče, tak korzety si naše babičky pravděpodobně spojí s erotikou a jen těžko pochopí to, že je plánujeme nosit i na ulici. Samozřejmě s doplňky tohoto rázu se musí zacházet opatrně, aby nepůsobily lacině, ale když je správně zkombinujete, váš outfit dopadne na jedničku. Na to, jak korzetový pás nastylovat, se podíváme za chviličku, ale nejprve zpátky do „historie“. Tím nemyslíme viktoriánskou éru, kdy se korzety opravdu nosily, ale zpátky k tomu, kdo s návratem tohoto doplňku do ulic začal. Tím nebyl nikdo jiný, než italský módní velikán Prada, který tento trend předvedl minulý únor na milánském Fashion Weeku. 

 

Příspěvek sdílený Prada (@prada),

Příspěvek sdílený Prada (@prada),

 

Ano, déle než rok trvá, než se i do našich ulic dostanou trendy předvedené na světových týdnech módy. Na fotkách Prada jsou samozřejmě ty nejextravagantnější způsoby, jak tento doplněk nosit. Ale nebojte, jde zapojit do naší běžné pouliční módy i zcele nenuceně. A právě na to, jak, se jdeme podívat. Není to žádná věda, dá se totiž nosit téměř přes všechno. Vypadá skvěle v kombinaci se šaty, tričkem, košilí i sukní. 

 

 

Korzetový pás můžeš klidně zkombinovat i s tričkem s potisky po vzoru Belly Hadid. Tak zamezíš tomu, aby tvůj look působil lacině a zároveň budeš IN. Pohodová trička přímo s korzetovým pasem, jak jednobarevná, tak s nápisy i samotný korzetový pás najdeš v Topshopu. Pokud se ti tedy líbil trend minulého roku – šněrování, tak nemusíš zoufat. Nosí se totiž stále, ale jen trochu jinde a v jiné podobě. 

Korzetový pás se stal žhavým trendem letošního jara, troufneš si na něj i ty?

 

Kendall Jenner

 

Gigi Hadid

 

 

Hailey Baldwin se v korzetu Balmain procházela po Paříži.

 

 

Skvělý výběr oblečení s korzetovou aplikací najdeš i v Zaře. V jejich repertoáru nechybí korzetové halenky, trička ani sukně, kde je šněrování jen nenápadné, ale neméně sexy. Pokud tedy nechceš, aby pás hrál prim tvému outfitu, klidně vsaď na korzetovou sukni, nebo na pás ve stejné barvě jako zbytek zbytek outfitu. Looky s korzetovým pásem tak budou nenápadné a elegantní.

Korzetový pás se stal žhavým trendem letošního jara, troufneš si na něj i ty?

Korzetový pás se stal žhavým trendem letošního jara, troufneš si na něj i ty? 

Takhle nosí korzetový pás navštěvnice světových Fashion Weeků, které mohou být skvělou inspirací.

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.