Freshfem.cz
Lifestyle

První sex až po svatbě. Internet se podělil o zážitky ze vzrušujícího momentu, který v některých případech vůbec nebyl příjemný

„Dokonalý, protože jsme měli pizzu.“ Někdo ví, co jsou ty pravé priority.

24. duben 2017, 22:41
24. duben 2017, 22:41

Jeden z dvojice se na to možná necítí, v jiném případě zase může jít o náboženské důvody nebo tradici. Každopádně však mají lidé, kteří sex odkládají až na svatební noc, neuvěřitelně hodně trpělivosti. I když jde spíše o staromódní zvyk, v dnešní době je stále populární, čemuž svědčí otázka zavěšená na sociální síti Reddit. Její autor se rozhodl zjistit, jak takoví lidé svou první divokou noc prožili a překvapivě se na fóru objevily stovky odpovědí. Někteří tvrdili, že šlo o fajn zážitek, jiní s ním příliš spokojení nebyli. Tak či onak, vybrali jsme pro tebe pár velmi vtipných nebo poučných odpovědí. Jednu přidal i uživatel, který měl svatbu hned následující den, a tak přislíbil, že všechny o svém prvním sexu rád informuje. Pojďme ale už však na samotné odpovědi.

  

První sex až po svatbě. Internet se podělil o zážitky ze vzrušujícího momentu, který v některých případech vůbec nebyl příjemný

 

Krátký, plný zklamání a studu. Ještěže se to časem zlepšuje a navíc je sranda snažit se to zlepšovat.
 
Panic se hlásí! Zítra se žením, dám vám všem vědět.
 
Čekali jsme až po svatbě a její první sex byl prý především bolestivý. Pak jsme však odletěli na líbánky, kde jsme to dělali vícekrát denně.
 
Bylo to divné, protože když jsme začali, v rádiu pustili „Let's get Physical“. Celý sex jsme se chichotali.
 
Otřes. Měla menstruaci. Ale pravý muž se červené nebojí.
 
Noc byla super, až do momentu, kdy jsme chtěli jít na to. Neměli jsme však lubrikant, tak jsem ho šel koupit. Pak jsme se na to vykašlali a pustili si Futuramu.

 

První sex až po svatbě. Internet se podělil o zážitky ze vzrušujícího momentu, který v některých případech vůbec nebyl příjemný

 

Dávám mé svatební noci 10/10. Ne kvůli sexu, ten byl nic moc. Ale pak nám donesli úžasnou pizzu.
 
Já jsem chtěl mít sex mnohem dříve, ale moje přítelkyně mě ráda štvala, tak jsem musel čekat několik let.
 
Všichni vždy říkají, jak to ženu bolí a ona tomu věří stoprocentně, čili ze strachu začala křičet a to jsem měl ještě oblečené boxerky.
 
Měli jsme jen devatenáct a protože jsme neměli žádné peníze, po svatbě jsme šli k našim. Ti nás však nenechali na pokoji, takže se nic neudálo a i když jsem už byl skoro v ní, vždy nám prostě zaklepali na dveře. Pak jsme se rozvedli, sex jsme neměli ani jednou.
 
Můj první sex trval pět sekund. Skončil fackou, protože to prý bolelo.
 
Paradoxně, můj manžel to chtěl nechat až na další den, ale já jsem ho donutila zahrát si Kámen, nůžky, papír a vyhrála jsem.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.