Freshfem.cz
Lifestyle

Nejkrásnější Češi a Slováci na Instagramu: Muži, kteří tě osloví nejen vzhledem, ale i životním stylem

Následující fešáci ti velmi rychle zamotají hlavu.

23. duben 2017, 15:58
23. duben 2017, 15:58

Měsíc uběhl jako voda, a tak se na vaše obrazovky vracíme s nadílkou profilů přitažlivých mužů z Česka a Slovenska. Podobné články se těší velké oblibě, proto jsme si posvítili na čtyři další zajímavé pány z našich končin. Jeden studuje zubní lékařství a věnuje se také modelingu, druhý má zaběhnutý vlastní byznys, další zasvětil svůj život fitness. Následující muži jednoduše zaujmou nejen svým vzezřením. Bez dalších zbytečných slov tedy přejděme k vybraným profilům na Instagramu, které rozhodně stojí za pozornost každé Freshfem.
 
Znáš pěkného a zajímavého Čecha nebo Slováka, nebo si jím ty sám? Chceš se objevit v další části? Instagram nám můžeš posílat na mail lucia@refresher.sk. Děkujeme!


 

@andrejhalasa

V úvodu začneme modrookým rodákem z Martina. Andrej studuje zubní lékařství na Jesseniově lékařské fakultě a vedle vysoké škole stíhá i modeling. Podle fotografií na Instagramu usuzujeme, že rád cestuje, a tak mu povolání modela určitě sedí jako ulité. Andrej se rád udržuje fit běháním nebo cvičením v posilovně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@milanlipa

Pokračujeme pánem, jehož největší zálibou je asi móda. Milan je vlastníkem obchodu s oblečením a můžete ho potkat v ulicích Prahy, ve kterých se často pohybuje. Pokud si však už děláte zálusk, musíme vás zklamat, je zadaný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@ondrej.man

Další Slovák, tentokrát z Myjavy. Ondrej pracuje jako konstruktér a svůj život zasvětil fitness a zdravému životnímu stylu. Jeho inspirativní přeměna může být pro mnohé motivací.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@dnlhlx

Jako posledního vám představíme Daniela. Ten se věnuje plavání a také hodně cestuje. Sport je tedy jeho největší vášní a pokud se vám líbí vysportovaní modroocí blonďáci, pak víte, kam máte klikat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ktorý fešák ťa zaujal najviac?
1. Andrej
536 hlasů
2. Milan
129 hlasů
3. Ondrej
343 hlasů
4. Daniel
402 hlasů
5. všetci
215 hlasů
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.