Freshfem.cz
Móda - Oblečení

Světové módní blogerky určují trendy, aniž by si to samy uvědomily. Rychlá módní inspirace z Instagramu

Podívej se s námi na vychytávky, kterými tě chtějí inspirovat módní blogerky ze světa.

22. duben 2017, 17:52
22. duben 2017, 17:52

Poslední měsíc jsme ti přinesli obrovské množství inspirace. O tom, jak vypadat perfektně v přítelově oblečení, v moderních ženských kouscích, ale ukázali jsme ti i náš první výběr konkrétních produktů. A podobně, jak tomu bylo s posledním nepravidelným seriálem, tímto ti představujeme nový, ve kterém nahlédneme na nezávislou inspiraci módních blogerek z Instagramu. Půjde především o unikátní kombinace, které se nám nepodařilo dostatečně zahrnout do samostatného článku o trendech nebo jednotlivých kouscích.

 

Obrovské šaty

 

Šaty s botami jsou jedinými kousky, které dokáží poskládat kompletní outfit. Pokud to počasí nevyžaduje, není třeba žádné další bundičky nebo kabáty. Výběr šatů se pravděpodobně jeví jako nekonečný úkol, avšak když už si vybereš výrazné vzorované šaty, nic tím nezkazíš.

 

Vzory nikdy nevyjdou z módy

 

 

 Stejně tak ani pásky. To však neznamená, že nemohou být pestrobarevné

 

Ani krajky nemusí být jen bílé nebo černé

 

Tepláky

 

Kdo řekl, že bys nemohla vyrazit do města a mít na sobě tepláky? Elegantní tepláky jsou pravděpodobně samozřejmostí v kodexu slušného oblečení, avšak i ty správně zvolené sportovní kousky nabízejí nekonečně mnoho možností. A určitě v konečném outfitu působí lépe než neoriginální legíny.

 

Sportovně vypadající tepláky s puky

 

Barevné kombinace

 

Barevná paleta oblečení nikdy nebude limitovaná. Neexistuje žádné hloupé pravidlo, z kolika barev by měl být tvůj outfit sestaven, základem je pouze zvolit barevné kombinace ve společné souhře a celkovém souladu. Odstíny purpurové, cyklamenové a růžové například nabízejí skvělé možnosti, stejně jako kombinace zelené a modré.

 

 Odstíny fialové skvěle pasují k červené

 

Bílá hraje se všemi barvami stejně

 

Outfit jako z pohádky

 

Kotníková obuv

 

Boty na podpatku, které sahají až po kotníky, jsme ti doporučovali už v našem výběru nejžhavějších kousků v obuvi a rozhodně nás nepřestávají bavit. Jsou dokonalé jak k úzkým džínům, tak i ke širokým vzorovaným kalhotám či dokonce ke šatům.

 

Jednobarevné jsou jako stvořené ke kalhotám se vzorem

 

Elegantní sametové kalhoty jsou více než cool

 

Dokonalé jsou i k jakýmkoli šatům

 

Absolutní vychytávkou jsou ty se vzorem hadí kůže

 

Jednoduché kombinace

 

I ty nejjednodušší kombinace oblečení mohou zazářit s použitím méně zažitých barev a netypických kousků. Vyměň bílé tričko například za červené nebo přiléhavý top za volnější a zkus také svrchní oblečení zastrčit do kalhot s krásným páskem.

 

Tričko, modré džíny a kožená bunda jsou absolutní klasikou, která neomrzí

 

Volnější halenka může být nejvýraznějším prvkem tvého outfitu

 

Polobotky k šatům? Proč ne?

 

Zajímavosti

 

Speciality bývají dosti extravagantní a nemusí se zalíbit každému. V podstatě jde většinou o kousky, které běžný outfit něčím rozbijí a svým kontrastem z něj udělají něco úplné jiného, než jak by to vypadalo bez nich. Obvykle stačí pouze nějaký doplněk nebo výrazný módní výstřelek.

 

Motokrosové oblečení tento rok boduje

 

Kontrastním barevným doplňkem tvůj outfit nabírá zcela jiný rozměr

 

Myslíme si, že článek nabízí dostatečné množství inspirace k vyzkoušení nových věcí a zajímavých kombinací, protože móda je více než jen o zažitých konvencích. Typické ženské kousky jako boty na podpatku nebo šaty či sukně se nemusí na pohled „ztratit“ v nevýrazném outfitu. Rozbij občas kontrastem ten svůj a klidně nám v komentáři zanech svůj názor.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.