Freshfem.cz
Lifestyle

Přitažliví Češi a Slováci na Instagramu: Profily těchto fešáků budeš milovat

Dobře vypadají a ještě mají i zajímavý životní styl.

13. březen 2017, 17:29
13. březen 2017, 17:29

Čtyři týdny uběhly jako voda, a tak jsme zpět s pokračováním seriálu o nejkrásnějších Češích a Slovácích na Instagramu. Téměř každý měsíc vám přinášíme profily zajímavých mužů z našich končin, které se vyplatí sledovat. Ať už jde o modely, sportovce nebo studenty, jedno mají všichni společné - jejich profily na Instagramu jsou nabité fotografiemi, které okouzlí snad každou Freshfem. Dnešní díl nebude výjimkou a opět se podíváme na čtyři fešáky se zajímavým životním stylem. Ke každému z nich jsme již tradičně přidali pár informací. Myslíme, že další slova jsou už zbytečná, přejděme na samotné pány.

 

Znáš pěkného a zajímavého Čecha nebo Slováka nebo jsi jím ty sám? Chceš se objevit v další části? Instagram nám můžeš posílat na mail lucia@refresher.sk. Děkujeme!


 

@tomashovanec

Díl začínáme fešákem z Ostravy. Tomáš se věnuje vytváření beatů a svůj volný čas rád tráví ve společnosti jeho malé neteře. Kromě fotbalu a dobrého jídla miluje cestování a ještě je i vášnivý houbař. Že by dokonalý chlap?

 

 

 

 

A post shared by Tomáš Hovanec (@tomashovanec) on

 

 

A post shared by Tomáš Hovanec (@tomashovanec) on

 

 

 

 

A post shared by Tomáš Hovanec (@tomashovanec) on

 

@tomboy_limo

Tomáš se už tři roky aktivně věnuje fitnessu, díky kterému se změnil k nepoznání. Před pár lety vážil 91 kilogramů, ale tvrdě na sobě makal a změnil se ve vysportovaného fešáka. Kromě toho se začal věnovat modelingu a procestoval Asii. Nejvíce času tráví v posilovně, ale věnuje se i jiným sportům, a to plavání, fotbalu a tenisu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@whoisdoughnut

Tento fešák z Česka v našem výběru nesměl chybět, i když podle vzhledu byste možná netipovali, že pochází právě z našich zemí. Dony se kromě modelingu stíhá věnovat i hudbě a myslí to s ní vážně, protože na svém kontě má již několik videoklipů. Mezi jeho zájmy patří i móda a je neodmyslitelnou součástí Jiney Level Crew.

 

 

Don't look at me #model#angry#af#

Príspevok, ktorý zdieľa Dony (@whoisdoughnut),

 

 

 

 

 

 

 

 

@hajdoo

Díl ukončíme talentovaným brankářem z Bratislavy. Juraj nejpopulárnější sport planety doslova miluje, o čemž se můžete přesvědčit na jeho profilu. Kromě toho se také věnuje příležitostnému modelingu, čemuž se po zhlédnutí jeho fotek bez trička, vůbec nedivíme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ktorý fešák ťa zaujal najviac?
1. tomashovanec
213 hlasů
2. tomboy_limo
66 hlasů
3. whoisdoughnut
110 hlasů
4. hajdoo
528 hlasů
5. všetci
106 hlasů
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.