Freshfem.cz
Lifestyle

Nejkrásnější Češi a Slováci na Instagramu: Muži, kteří okouzlí nejen svým vzhledem

Následující fešáci by na tvém instagramu rozhodně neměli chybět

3. únor 2017, 10:33
3. únor 2017, 10:33

Po několikatýdenní přestávce se opět vracíme s novou částí seriálu o nejkrásnějších Češích a Slovácích na Instagramu. Díl bude jako vždy nabitý profily přitažlivých mužů z našich krajů, které by měla znát každá freshfem. Následující muži zaujmou nejen svým vzhledem, ale i životním stylem. Ve výběru najdete hned dva modely a dva muže věnujících se tréninku a fitnessu. Ke každému muži jsme již tradičně přidali pár informací, které jsme se o nich dozvěděli z Instagramu. Nebudeme už dále zdržovat, vždyť víme, že se nejvíce těšíte na následující fotografie. 

 

@roman_gazo

Díl začneme fešákem ze Slovenska, který se věnuje modelingu a zastupuje ho známá agentura Exit Model Management. Roman se také věnuje fotbalu a díky zmiňovanému modelingu se již ocitl například v Paříži, kde spolupracoval s Lukášem Kimličkou a Branislavem Šimončíkem.

 

 

 

 

 

 

 

 

@krivostunnsky 

Pokračujeme fešákem, který je také ze Slovenska. Jak můžete zpozorovat na jeho Instagramu, sport je Marošovou největší zálibou a zároveň i prací. Maroš se totiž živí jako profesionální trenér.

 

 

 

 

 

 

 

 

@fitness_trainer_robo

Další muž ve výběru, který svůj život zasvětil fitnessu. Robo se také živí jako osobní trenér a většinu svého času tak tráví v posilovně.

 

 

 

 

 

 

 

@tomasskoloudik

Tomáš Školoudík je jeden z nejznámějších českých modelů vůbec, a pokud ho ještě neznáte, měli byste to rychle napravit. Dosud spolupracoval s mnoha známými značkami jako například Emporio Armani, Calvin Klein, Diesel, Guess Underwear či Gap. Tomáš je ve světě velmi vyhledávaným modelem a v našem seriálu nemohl chybět.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ktorý fešák ťa zaujal najviac?
1. Roman
281 hlasů
2. Maroš
188 hlasů
3. Róbert
414 hlasů
4. Tomáš
1140 hlasů
5. Všetci
277 hlasů
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.