Freshfem.cz
Móda

Nahlédněte do zákulisí přehlídky Victoria's Secret plného nádherných, spoře oděných modelek

V zákulisí přehlídky Victoria's Secret bylo pořádně horko.

1. prosinec 2016, 13:31
1. prosinec 2016, 13:31

Letošní Victoria's Secret Fashion Show je už sice za námi, ale na internetu se o ní stále vášnivě diskutuje a ještě i dlouho bude. Jde totiž o nejočekávanější a nejkrásnější prohlídku roku, kterou i my na Refresheru rádi opěvujeme. Stačí se podívat na všechny ty krásky, které se na molu objevily a pochopíte proč. Dnes jsme si přinesli článek, ve kterém jste mohli vidět, jak to na samotné show vypadalo. Pojďme se však podívat na přehlídku i z jiné stránky. Připravili jsme si pro vás výběr těch nejlepších záběrů, na kterých uvidíte nejkrásnější topmodelky světa v zákulisí. Spoře oděné krásky v něm tančily, bavily se, fotily, převlékaly se z jednoho outfitu do druhého, a tak ani netřeba připomínat, že v zákulisí bylo pořádně horko. Modelky svůj velký den samozřejmě nezapomněly dokumentovat i na Instagram, a tak se záběry můžeme pokochat i my.

 

 

When you know you just NAILED that runway. @alessandraambrosio #VSFashionShow

Fotka uverejnená používateľom Victoria's Secret (@victoriassecret),

 

 

Casual Backstage at @victoriassecret Fashion Show 2016! @kendalljenner @joansmalls @irinashayk @lilydonaldson #VSFS2016 ❤

Fotka uverejnená používateľom Jerome Duran (@jeromeduran),

 

 

first show down! one more to go!! don't want this day to end #vsfs2016 #vsfashionshow

Fotka uverejnená používateľom Josephine Skriver (@josephineskriver),

 

 

Having fun getting ready for the second #VSfashionShow

Fotka uverejnená používateľom irinashayk (@irinashayk),

 

 

 

First show down almost time for the second show!! @victoriassecret @jastookes #VSFS2016

Fotka uverejnená používateľom Taylor Hill (@taylor_hill),

 

 

 

pre show with @russelljames

Fotka uverejnená používateľom Kendall (@kendalljenner),

 

 

Backstage Babies #VSFS2016 2nd show let's go!

Fotka uverejnená používateľom Bella Hadid (@bellahadid),

 

 

 

kisses from the dressing room! First show is about to start!! #vsfashionshow #vsfs2016

Fotka uverejnená používateľom Josephine Skriver (@josephineskriver),

 

 

So much love. @victoriassecret #vsfashionshow #vsfs2016 #bts #cityoflove

Fotka uverejnená používateľom Maria Borges (@iammariaborges),

 

 

ITS SHOW TIME!

Fotka uverejnená používateľom Adriana Lima (@adrianalima),

 

 

These beauties are almost runway ready! #VSFashionShow films today in Paris, and airs Dec. 5, 10/9c on @cbstv.

Fotka uverejnená používateľom Victoria's Secret (@victoriassecret),

 

 

Brazil is winning

Fotka uverejnená používateľom Lais Ribeiro (@laisribeiro),

 

 

 

 

 

 

 

@sarasampaio bringing the drama backstage. #VSFashionShow

Fotka uverejnená používateľom Victoria's Secret (@victoriassecret),

 

 

This shot looks easy. However you have to factor in that when these models and performing artists come off stage they on an adrenaline rush like no other. And so is the crew. And so are the hundreds of creative artists who supported them. So getting this shot a minute after the show finale requires a megaphone, a ladder, a dedicated team and eventually a hoarse voice. It was a humbling experience to be in Paris at this point in time. As @ed_razek said to all the models a moment before they went on stage , now more than ever they have an opportunity to shine, to have fun and share their beautiful energy with an amazing city and country that has been in the news for sad reasons all to often this year. Paris, you are a jewel of the world and precious to us all. Thank you for having us! And now the edit begins. @victoriassecret @ladygaga @theweeknd @brunomars and can you spot and name EACH or the 52 astonishing models in this photo? Have a try and good luck.

Fotka uverejnená používateľom Russell James (@russelljames),

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.