Freshfem.cz
Móda

Jakými plavkami v létě překvapily známé Češky a Slovenky? Plážové outfity vynikly zejména díky jejich sexy tělům

Plavková sezóna sice pomalu finišuje, ale my se dnes podíváme na to, jak ji zvládly známé tváře z našich končin.

31. srpen 2018, 16:41
31. srpen 2018, 16:41

Léto nám už pomalu končí a nám nezbývá, než se rozloučit s horkými dny a připravit svůj šatník na blížící se podzim. Ještě předtím si však společně zavzpomínáme na plážové outfity v podání známých Češek a Slovenek. Většina z nich se tuto sezónu rozhodně nedala zahanbit a během teplých měsíců dívky dokázaly zaujmout plavkami různých typů, střihů, materiálů, vzorů či barev.

 

Koncem letošního jara jsme tě stihli informovat o tom, jaké plavky budou v kurzu nastávající letní sezónu a něžné pohlaví z našich končin se očividně nechalo inspirovat aktuálními trendy.

 

Plavková sezóna tak vypukla nejen v podobě jednodílných monokin či bikin s vysokým pasem, ale stejně jsme na dívkách mohli vidět i kousky metalické, šněrovací, sametové, vintage s atypickým véčkovým výstřihem či plavky na jednom ramínku.

 

Modelky, influencerky, umělkyně, youtuberky, moderátorky či sportovkyně se i letos předháněly o co nejlepší plážový outfit. Z relevantních známých tváří v okázalých bikinách se jen těžko dal spustit zrak, zejména díky jejich sexy a vypracovaným postavám.

 

O odhalování ani tento rok nebyla nouze, z čehož se mohlo těšit zejména mužské publikum. Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké outfity na pláži či u bazénů zvolily známé Slovenky a Češky v létě 2018

@karolinachomistek

Ředitelka soutěže krásy Miss Slovensko a zároveň její vítězka z roku 2013 se během této sezóny rozhodla vytáhnout zbraně nejsilnějšího kalibru. Na její štíhlé a bronzově opálené postavě se střídalo velké množství různých barev či střihů, ale každý jeden kousek na ní působil doslova famózně. Rodačka z Oravy bezpochyby ví, jak si na pláži získat veškerou pozornost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


@sonaskoncova

Půvabná moderátorka a modelka Soňa Skoncová vsadila na heslo „V jednoduchosti je krása“, a to dokázala uplatnit opravdu skvostně. Většina jejích bikin nijak výrazně nekřičí, a právě proto působí zvolené monochromatické barvy opravdu ladně a s mírnou dávkou elegance. Soňa si totiž pravděpodobně uvědomuje, že na to, aby na pláži zaujala, jí stačí zejména vlastní charisma a úžasná figura.

 

 

 

 

 

 

 


@sharlotaofficial

Zpěvačka, raperka a modelka v jednom. Řeč je o Šarlotě Frantinové, každému známé spíše pod uměleckým jménem Sharlota, která se na sociálních sítích často předvede i v extravagantnějších a odhalujících kouscích a její četné mužské publikum se pak nemůže vynadívat. O jejím vyzývavějším stylu hovoří také její sbírka bikin. Za zmínku stojí hlavně na míru vytvořené plavky z barevných glitrových kamínků vyskládaných přímo na jejím nahém těle.

 

 

 

 

 

 


@domicibulkova

Jedna z největších tenisových hvězd nejenže reprezentuje skvěle svoji zemi ve sportu, ale také se jí to daří díky svému unikátnímu stylu a půvabné vizáži. Schopnost imponovat jako plnohodnotná módní ikona dokazuje i v plážových outfitech. Přestože nám jich letos nepředvedla nějak zvlášť mnoho, i těch pár bezpochyby stojí za zmínku. Nejvýraznějším kouskem v jejím bikinovém šatníku je rozhodně ten od italského módního domu Versace, který jsme zmínili i v článku s nejdražším oblečením slovenských sportovců.

 

 

 

 

 


 @tresnickova

Youtuberka či fashion a beauty blogerka Týnuš, vlastním jménem Kristýna Třešňáková, je už na první pohled velkým milovníkem té pravé dívčí módy. Je více než zjevné, že miluje barvy a podle toho přizpůsobuje nejen svůj šatník, ale i bikiny. Týnuš jich během léta vystřídala hned několik a většina z nich je v souladu s aktuálními trendy. Přestože pár z nich bychom klidně mohli označit i za mírný kýč, půvabná brunetka jim díky své postavě a celkovému zevnějšku dodává kredit nositelnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 @natykerny

Influencerka Natália Körner, známá spíše pod pseudonymem Natykerny, vsadila podobně jako Soňa Skoncová na jednoduchost v plážových outfitech. Její doménou jsou zejména monochromatické barvy bez dávky jakékoliv extravagance, ale právě to ji činí do jisté míry odlišnou. Usměvavá Košičanka zkrátka dokáže zaujmout i bez násilné excentricity.

 

 

 

 


@barborabakos

Naší neodolatelné moderátorce a zároveň modelce Barboře Bakošové se rozhodně nedá odepřít dobrá orientace v aktuální módě a trendech. Díky jejím pár plavkovým fotkám na Instagramu se o tom i ty sama můžeš přesvědčit. Přestože je Barborka také jeden z těch případů, který nedisponuje příliš výraznými kousky, na jejím těle působí i nekomplikované plavky jako hotové umělecké dílo.

 

 

 

 

 

 


@peniska

Blondýnka s poměrně kontroverzním názvem instagramového účtu pochází z Liberce a její specifický urbanistický styl není jediným charakteristickým rysem. Stejně tak má i perfektní cit na vždy stylové a trendy bikiny, díky kterým na pláži působí opravdu skvostně. Dokonce se nebojí plavky kombinovat i se streetwearovými kousky, jako například Off-White páskem. Plážovým outfitům Denisy dopomáhá také její záviděníhodné pozadí.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

Ktorá známa Češka či Slovenka ťa svojím plážovým outfitom oslovila najviac?
@karolinachomistek
199 hlasů
@sonaskoncova
139 hlasů
@sharlotaofficial
36 hlasů
@domicibulkova
11 hlasů
@tresnickova
146 hlasů
@natykerny
31 hlasů
@barborabakos
149 hlasů
@peniska
72 hlasů
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.