Freshfem.cz
Móda - Doplňky

Prozkoumej aktuální trendy slunečních brýlí se známými Češkami a Slovenkami z Instagramu

Průhledné rámy, barevná skla nebo obrovské masky. Podívej se na ty nejstylovější brýle, kterým patří aktuální sezóna.

8. srpen 2018, 11:32
zdroj: Instagram
8. srpen 2018, 11:32

Sluneční brýle jsou během léta nezbytností a mnozí si jej bez nich ani nedokáží představit. Obzvláště ti, pro které jsou více než jen ochrana očí před často nepříjemnými slunečními paprsky a jejich ještě nepříjemnějšími odrazy. Pojď se spolu s našimi krásnými Češkami a Slovenkami z Instagramu podívat na aktuální trendy ve sluneční optice a možná si vybereš svůj budoucí oblíbený kousek.

 

Transparentní brýle

Jednobarevné transparentní brýle jsou absolutní vychytávkou tohoto léta. Mezi nejoblíbenější patří ty s průhledným plastovým rámem, ale už léta jsou populární také klasické aviatorky s barevnými skly. Téměř výhradně z podobných brýlí sestává nejnovější kolekce od RETROSUPERFUTURE.

 

 

 

 

 

Příspěvek sdílený NA TY (@natykerny),

 

 


Kočičí oči

Populární cat eye brýle jsou designované ve tvaru kočičích očí a na tváři působí smyslně. Jejich křivky totiž opticky zužují tvář. S jejich výběrem jsme ti před několika dny už pomohli, takže nyní se můžeš pro změnu inspirovat následujícími outfity.

 

 

 

 

 

 


Kulaté brýle

Vedle klasických „lenonek“ s miniaturními sklíčky jsou aktuálně rozšířené sluneční brýle s kulatými skly s větším rozměrem. Takové brýle však výrazně zkreslují tvář, čili je rozhodně doporučujeme nejprve vyzkoušet. Samozřejmě, čím jsou skla větší, tím jsou brýle univerzálnější pro různý typ obličeje.

 

 

 

 

 

 


„Masky“

Jedním z aktuálně největších designérských trendů v doplňcích jsou výrazně oversize sluneční brýle zakrývající skoro až polovinu obličeje. Takový kousek je skutečně odvážným a výstředním a dozajista z tebe udělá lepidlo na pohledy. A to nemusí být každému příjemné. Jsou však stylové a originální.

 

 

 

 

Příspěvek sdílený TTAPPLE (@ttapple),

 

 

 

Samozřejmě, ikonické siluety jako flat top, clubmaster nebo aviator z módy nevyjdou nikdy, v článku jsme se ale zaměřili na ty aktuálně nejchytlavější možnosti. U brýlí je však třeba nejvíce zohlednit rysy obličeje, protože některé brýle se ti mohou hodit, jiné naopak absolutně ne.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.