Freshfem.cz
Lifestyle

Třináctiletý Reuben si bez líčení nedokáže představit život. Talentovaného chlapce má ráda i Ellen DeGeneres či Kim Kardashian

Seznam se s talentovaným make-up artistou a zpěvákem, který nadchl svět.

30. červenec 2018, 16:56
zdroj: instagram.com /@reubendemaid_1
30. červenec 2018, 16:56

Líčení už dávno není jen výsadou žen. Koneckonců, vícekrát ses o tom mohla přesvědčit i na naší stránce. V minulosti jsme si představili několik mužů, kteří svůj život zasvětili líčení a bez make-upu si nedokáží představit ani jediný den. Spolupracují se známými osobnostmi, mají své vlastní kosmetické značky a častokrát se umí nalíčit lépe než mnohé z nás.

 

Dnes se blíže podíváme na další hvězdu ze světa kosmetiky. Jde o třináctiletého make-up artistu a zpěváka jménem Reuben De Maid. Všimla si ho už i moderátorka Ellen DeGeneres a rovněž Kim Kardashian, se kterou má na svém Instagramu i pár selfičiek.

 

 

Reuben pochází z Llandaffu ve Walesu. Loni ho známá moderátorka Ellen pozvala do své show, kde všechny ohromil pěveckým talentem. Po tomto vystoupení se stal online senzací a psala o něm média z celého světa. Ellen ho při této příležitosti vyzpovídala a na otázku, čím chce být, až vyroste, odpověděl, že chce být Kim Kardashian. Jak se teprve třináctiletý Reuben dostal k líčení? Už od osmi let sledoval různé blogy a make-up tutoriály. Při této zálibě trávil i několik hodin denně, aby se naučil co nejvíce.

 

Na své cestě za úspěchem se však setkal se šikanou a mnohými útoky na svou osobu. Reuben do školy chodil nalíčený, ale jeho spolužáci na to nereagovali moc dobře. Rovněž se stal terčem útoků na sociálních sítích a o této odvrácené stránce slávy se rozhovořil během televizního pořadu Good Morning Britain. Reuben se vyjádřil, že nerozumí tomu, proč mu lidé nadávají za to, že je trochu jiný než ostatní. Útoky ho od jeho vášně naštěstí neodradily a ty teď můžeš sledovat různé make-up tutoriály z jeho dílny.

 

 

Reuben ti na svém YouTube kanálu ukáže, jak se nalíčit tak, abys vypadala jako jeho idol Kim Kardashian nebo jak vypadat čerstvá i po probdělé noci. Své kreace zkouší nejen na sobě, ale i na své sestře Coco. Spolu tvoří opravdu povedenou dvojici. Na Instagramu ho sleduje už více než 230 tisíc lidí, kterým jeho jinakost nepřekáží. Kromě toho můžeš sledovat jeho pěvecké výkony na jeho dalším účtu.

 

Reuben ti ukáže, jak vyčarovat look jako Kim Kardashian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.