Freshfem.cz
Móda - Oblečení

Na filmovém festivalu v Karlových Varech se střídaly známé tváře z celého světa. Podívej se na jejich róby

Jaké outfity zvolily známé tváře na červeném koberci?

3. červenec 2018, 12:56
zdroj: TASR/Bohdan Kopčák
3. červenec 2018, 12:56

Přes víkend odstartoval 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, na kterém jsme, jako obvykle, měli možnost vidět mnohé známé tváře lokálního, ale také i celosvětového rozměru. Prestižní událost si nenechali ujít mnozí herci, zpěváci, modelky či jiné populární osobnosti showbyznysu. Největší hvězdou na červeném koberci se stal známý americký herec, scénárista, režisér a muzikant Tim Robbins.

 

Významné události s dlouholetou tradicí se v minulosti zúčastnila i další světoznámá jména jako John Travolta, Mel Gibson či Richard Gere. Ti se ale na rozdíl od Tima Robbinse osobně zdravili s fanoušky zblízka, zatímco někdejší dlouholetý přítel herečky Susan Sarandon jen zapózoval před objektivy fotografů a lidem zdálky zamával. Veřejnost ho však ještě bude moci vidět například ve středu. V karlovarském městském divadle bude totiž hrát společně se svou kapelou.

 

Herec a organizátor celého festivalu Jiří Bartoška předal Timovi Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Hostem slavnostního zakončení by měl být světoznámý britský herec Robert Pattinson, který si převezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary, udělovanou výrazným osobnostem světového filmu.

 

Na velké filmové události se však kromě americké hvězdy ukázalo i mnoho českých a slovenský celebrit jako například Andrea Verešová, Daniela Peštová, Timea Trajtelová, Zuzana Belohorcová, Vanda Jandová či Simona Krainová. Přestože festival ještě neskončil, přinášíme ti dávku outfitů celebrit, které tento ročník zazářily na velkolepých filmových oslavách.

 

Daniela Peštová

 

 

Andrea Verešová

 

Simona Krainová

 

Vanda Jandová

 

Nikol Švantnerová

 

Timea Trajtelová

 

Tim Robbins

 

Zuzana Belohorcová

  

Kateřina Sokolová

 

Anna Geislerová

 

Jana Plodková

 

Greg Shapiro s přítelkyní

 

Thomasin Harcourt McKenzie

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.