Freshfem.cz
Lifestyle

Islandský fotbalista získal 450 000 followerů za 30 minut hraní. Model si musí zvykat na zvýšenou pozornost

Islanďan Rúrik Gíslason přitahuje pozornost fanoušků díky svému vzhledu.

19. červen 2018, 17:04
19. červen 2018, 17:04

Islandský národní fotbalový tým vstoupil do mistrovství světa v Rusku velmi pozitivně. Fanoušci na tribunách vytvořili perfektní atmosféru, za což se jim hráči odvděčili udržením Argentiny na uzdě. Výborné bránění a šikovné protiútoky vyústily v závěrečný výsledek 1:1, přičemž Lionel Messi neproměnil důležitou penaltu.

 

Do zápasu se přibližně 30 minut před koncem dostal i Rúrik Gíslason. Nejde o žádného hvězdného hráče, který by táhl dopředu přední evropské mužstvo, ale o sympatického záložníka působícího v německém týmu SV Sandhausen z 2. Bundesligy. 

 

Fanoušky u televizních obrazovek však nezajímal klub, kde Rúrik hraje. Hned po příchodu na trávník si ho všimly tisíce diváků, protože Rúrik je opravdu nepřehlédnutelný. Svou symetrickou tváří přitahuje pozornost, což se díky obyčejným 30 minutám na hřišti promítlo i do počtu fanoušků na Instagramu.

 

Před příchodem na šampionát do Ruska měl Rúrik přibližně 30 tisíc followerů, zatímco v této chvíli již počet převyšuje číslo 500 tisíc. Pokud se ti islandský fotbalista zdá velmi pohledný, pak nebudeš sám, neboť Rúrik doma pracoval i jako model pro výrobce oblečení 66° North, takže jeho vzhled nebyl spontánně objeven na trávníku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.