Freshfem.cz
Krása

Nevkusné a umělé panenky přetváří na přirozeně krásné ženy. Odstraněním makeupu dokáže ukrajinská umělkyně nadělat divy

Panenky se často prodávají s vizáží, která má od vkusu daleko.

1. červen 2018, 9:58
zdroj: wallpapershd
1. červen 2018, 9:58

Na internetu se neustále vedou diskuse o pozitivním vnímání lidského těla a skutečné přirozené kráse, ale trh s dětskými panenkami z velké části stále nezareagoval. Namísto přirozených obličejů bez zbytečných očních stínů či makeupu se dětem prodávají panenky s všemožnými přípravky, což jen nejmladší členy naší společnosti podněcuje k tomu, aby pak přirozenost vnímali jako neobvyklou.

 

Nevkusné panenky přestaly bavit i ukrajinskou umělkyni Olgu Kamenětskaju, která před lety začala ve volném čase malovat panenkám na obličej realističtější rysy, což se časem změnilo z koníčka na zaměstnání. I ty nejbláznivější panenky dokáže Olga proměnit v přirozeně vypadající ženy, přičemž na žádné z nich nezanechává dokonale symetrické tvary a perfektní rysy.

 

Jejím cílem je na každé panence poukázat na větší či menší nedokonalosti, se kterými se setkáváme den co den, a právě perfektně ozdobené panenky z továren považuje za nudné a bez pomyslného života. Nebojí se experimentovat ani s parukami a vícekrát už obyčejnou panenku přemalovala za známou osobnost, takže pokud bys chtěl vlastnit umělého Ragnara z Vikingů či Emmu Watson, klidně umělkyni napiš, protože své výtvory i prodává prostřednictvím Etsy.

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.