Freshfem.cz
PR zprávaVíce info
Lifestyle

Známé instagramové blogerky představily novou kolekci sexy podprsenek přímo v ulicích velkoměsta

K zástupu dívek v čele s Valentinou Ferragni se přidaly i české blogerky Alex Sedláčková a Kristy Patyková.

13. březen 2018, 15:48
zdroj: Tezenis
13. březen 2018, 15:48

To, že se ženy milují pěkně oblékat, nakupovat a předvádět se v nových trendy kouscích je každému jasné. Chceme se líbit a i když nás většinou mnohé věci omrzí, v naší skříni se najdou i takové, kterých se roky nedokážeme vzdát. Pokud se bavíme o oblékání, kromě toho, co máme momentálně na sobě, je pro nás stejně důležité i to, co máme pod vrstvou šatů. Předpokládám, že mužům se právě rozjela fantazie.

 

Mnohé obchodní módní řetězce ví, že ženy si na výběru spodního prádla dávají záležet a vsadily i na tuto kartu. V zadních regálech za blůzkami nebo džínami nám nabízejí podprsenky, krajky či korzety nejrůznějšího druhu či barvy.

 

Známé instagramové blogerky představily novou kolekci sexy podprsenek přímo v ulicích velkoměsta
Známá italská módní značka Tezenis už léta ženám přináší potěšení v podobě originálních kolekcí spodního prádla a dělá z nás ještě hezčí bytosti. Nejnovější kolekce podprsenek nese název Berlin a Tezenis ji chtěl co nejefektivněji představit ženám po celém světě. A jak jednodušeji to udělat než přes známé instagramové blogerky, které módu milují a lidé milují je?

 

 

A tak se na pár dní z Berlínu stalo místo, kde se setkaly známé hvězdičky z různých zemí a předvedly se trochu odvážněji než obvykle. K zástupu dívek v čele s Valentinou Ferragni se přidaly i české blogerky Alex Sedláčková Kristy Patyková a ukázaly i to, co jindy zůstává zahaleno. Mladý a energický Berlín tak zažil opravdu sexy prohlídku těch nejznámějších blogerek, které podprsenky představily na vlastním těle. Přesvědčit se o tom můžete sami níže.

 

Více můžete vidět na web stránce Tezenis nebo na jejich Instagramu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
PR zpráva