Freshfem.cz
Vztahy

Pokud máš partnera, určitě se v těchto situacích rychle najdeš. Roztomilé ilustrace zachycují nevinné momenty ze společných chvil

Život s partnerem bývá náročný, ale zejména roztomilý.

6. březen 2018, 12:04
6. březen 2018, 12:04

Nikdo zřejmě nepochybuje o tom, že život je hezčí po boku milovaného člověka. Uvědomují si to i ilustrátoři na internetu, kteří se často věnují právě zachycování roztomilých chvil ze svých každodenních životů. Lidé prostě milují autenticitu, a tak je lepší kreslit obyčejné chvíle, které autor včera prožil se svou přítelkyní namísto toho, aby se věnoval abstraktní tvorbě.

 

Recept na úspěch mezi fanoušky na sociálních sítích proto není vůbec složitý a přibližně před rokem to zjistil i Kyu-Young. Ilustrátor samozřejmě pomocí svých obrázků nemění svět k lepšímu a ani nenaznačuje nespravedlnost v naší společnosti, jenže své ilustrace považuje za koníček a nejdůležitější je fakt, že ho jejich tvorba naplňuje.

 

Kyu-Young pracuje v designérské firmě, avšak v práci musí kreslit to, co od něj vyžadují zákazníci, a tak se zachycování společného života stalo jeho únikem z reality. Oceňují to očividně i lidé z internetu, protože mu k zisku 42 tisíc sledovatelů stačilo jen 150 příspěvků, a proto bude Kyu-Young pokračovat a sledovat ho můžeš i nadále.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.