Freshfem.cz
Lifestyle

Češi a Slováci se díky své přitažlivosti na Instagramu neztratí. Ani tentokrát by tito pánové neměli uniknout tvé pozornosti

Dávka fresh mužů tě potěší i v tomto roce.

5. únor 2018, 16:56
zdroj: instagram.com /@denis_piovarci /@aroncavoj /@peterlivelike
5. únor 2018, 16:56

Na Instagramu trávíme hodně času, abychom vám mohli přinášet články plné zajímavých profilů nejen z našich zemí. Dnes se opět podíváme na výběr čtyř fešáků z Česka a ze Slovenska, kteří nás zaujali nejen svým vzhledem, ale i životním stylem. Myslíme, že další slova jsou již zbytečná. Přejděme rovnou na zmíněné pány.

 

Znáš pěkného a zajímavého Čecha či Slováka, nebo jsi jím ty sám? Chceš se objevit v další části? Instagram nám můžeš posílat na mail lucia@refresher.sk. Děkujeme!


 

@peterlivelike 

Díl začínáme rodákem z Trenčína. Na první pohled se může zdát, že ani nejde o Slováka, protože většina fotografií pochází ze zahraničí. Peter se opravdu více zdržuje za hranicemi Slovenska a díky modelingu už stihl navštívit mnoho zemí. Pokud právě necestuje, svůj volný čas tráví v posilovně, rád se věnuje umění či dobrému jídlu.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@fedik123

Další Slovák, ale tentokrát se nám nepodařilo zjistit téměř žádné informace. Jedno je jisté, tento profil v našem výběru nemohl chybět.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa fedik123 (@fedik123),

 

 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa fedik123 (@fedik123),

 

 

 

@aroncavoj

Když jsme našli tento profil na Instagramu, nemysleli jsme si, že jde o Slováka. Áron se profesionálně věnuje modelingu a má opravdu neobvyklý vzhled. V modelingu dosáhl mnoha úspěchů. Mezi ty největší můžeme považovat jeho účast na přehlídkách prestižních značek jako Balmain, Dries Van Noten nebo Cerruti.

 

 

 

 

 

 

 

 

@denis_piovarci

Na závěr vysokoškolák Denis, kterému to před objektivem jde opravdu dobře. Kdo ví, možná se díváme na novou tvář slovenského modelingu. Pokud vás Denis zaujal, nezapomeňte mu dát follow.

 

 

 

 

 

 

Ktorý profil ťa zaujal najviac?
1. peterlivelike
209 hlasů
2. fedik123
298 hlasů
3. aroncavoj
243 hlasů
4. denis_piovarci
178 hlasů
5. všetci
87 hlasů
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.