Freshfem.cz
Vztahy

Život s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčky

Soužití dvou lidí a kočky je někdy komplikované.

31. prosinec 2017, 14:05
31. prosinec 2017, 14:05

I když se narodila v Japonsku a v současnosti žije ve Spojeném království, v její tvorbě se stále zachovávají prvky asijské kultury. Mikiko je umělecké jméno velmi talentované ilustrátorky, která začala svůj běžný a každodenní život přetvářet na působivé ilustrace. Mladá umělkyně si už od dětství uvědomovala, že dokáže kreslit lépe než většina jejích vrstevníků, a tak toho postupem let začala využívat, přičemž na pomoc jí později přišel nejen přítel, ale i domácí mazlíček v podobě kočky.

 

Přítel a kočka jsou její hlavní inspirací a Mikiko se nebojí zobrazovat i intimnější momenty ze svého života, do kterých se však zároveň velmi vžiješ i ty. Ilustrátorka se snaží své fanoušky nejen zaujmout a pobavit, ale ukázat jim i to, že každodenní život umí být krásný bez ohledu na to, zda člověk právě prožívá svůj nejúspěšnější den, nebo vykročil z postele levou nohou. Nezapomeň se zastavit i na jejím Instagramu, kde najdeš množství zajímavostí ze zákulisí jejího života a možná se i inspiruješ při tvorbě svého vlastního umění.

 Život s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčky

 

Život s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčkyŽivot s přítelem v jedné domácnosti umí být zoufalý i dokonalý. Roztomilé ilustrace nezapomínají ani na domácí mazlíčky

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
návrat nahoru Foto: mikiko_art