Freshfem.cz
Móda

Nejkrásnější ženy světa oděné do luxusního spodního prádla. Jak to vypadalo na přehlídce roku, která je již za námi?

Na letošní show se objevilo 55 modelek z 20 zemí světa, aby nám předvedly to, na čem kreativní tým z Victoria's Secret pracoval celý rok.

20. listopad 2017, 20:02
20. listopad 2017, 20:02

Pokud pozorně sledujete naši stránku, pak vám jistě neuniklo, že dnes se v Šanghaji konala dlouho připravovaná a nejočekávanější prohlídka roku. Ano, mluvíme o Victoria's Secret Fashion Show 2017. Všechny informace jste se mohli dozvědět z našich předchozích článků, ale připomeňme si ještě jednou základní fakta. Na letošní show se objevilo 55 modelek z 20 zemí světa, aby nám předvedly to, na čem kreativní tým z VS pracoval celý rok. Nádherné topmodeky na molu doprovázeli hudebníci, kteří svými vystoupeními oživili celou šou. Letos to byli Harry Styles, Miguel, Jane Zhang a Leslie Odom Jr.

 

A jak to vypadalo na samotné prohlídce? Jak už bývá zvykem, ani letošní show se neobešla bez menší dávky kontroverze. Katy Perry a Gigi Hadid měly problém s vycestováním do Číny, a proto se přehlídky nakonec nemohly zúčastnit. Světové média si už stihla přihřát polívčičku i na čínské topmodelce Ming Xi, která upadla na molu. Zvládla to však bravurně a s úsměvem pokračovala v šou dál. Nebudeme si lhát, většina fanoušků Victoria's Secret se na více než na luxusní spodní prádlo těší zejména na smyslné krásky, které ho předvádějí. I tento rok to byly Adriana Lima, Candice Swanepoel, Josephine Skriver, Rome Strijd, Bella Hadid, Taylor Hill či Stella Maxwell. Všechny vypadaly více než úžasně a pohled na následující záběry bude stát za to. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.