Freshfem.cz
Móda

Měří jen jeden metr a v dětství ji šikanovali. Přesto se jí podařilo prorazit v modelingu

V minulosti ji šikanovali, nyní obdivují její odvážné záběry.

14. listopad 2017, 12:33
14. listopad 2017, 12:33

Ve světě modelingu je odlišnost přímo žádaná. Díky tomu mohou prorazit i lidé, kteří byli předtím šikanováni. Dru Presta by o tom mohla vyprávět. Mladá 22letá Američanka měří jen jeden metr. V malém městě, kde vyrůstala, byla terčem šikany a posměchu. Vše se změnilo, když se přestěhovala do Los Angeles, města neomezených možností.

 

Dru odešla do Los Angeles z Nevady. Chtěla dokázat, že sexy může být žena s jakoukoli výškou. A to i tehdy, pokud se narodí s achondroplázií, tedy formou trpaslictví. V rodině přitom nikdo ničím podobným netrpí, a tak se i její nejbližší museli vyrovnat s negativním postojem k Dru. Ona samotná si kritiku velmi brala k srdci.

 

 

„Způsob, jakým lidé reagovali, nebyl pro dítě nejlepší.“ Vysvětlila Dru a dodala, že lidé ji častovali i různými přezdívkami. A přestože kdysi každou kritiku podrobně analyzovala, život v Los Angeles jí dodal sebevědomí. Zejména proto, že tam žije mnohem více lidí, kteří jsou něčím podivní nebo odlišní. Dru tak konečně nevyčnívá a v podstatě dokáže zapadnout do davu, což v malém městě není možné.

 

 

Příspěvek sdílený Dru Presta (@g0lden.bebe),

 

Rodiče jí v odchodu do velkého města nijak nebránili, chtěli jí dopřát svobodu a možnost plnit si sny. Dru ale nemyslí jen na sebe. Jejím poselstvím je dodat sebevědomí lidem s podobným osudem. „Nechci, aby se cítili izolovaní,“ prohlásila modelka. Prostřednictvím svých fotografií chce ukázat, že člověk může být krásný a sexy v jakékoli velikosti. Tento postoj jí kvituje i více než 15 tisíc lidí, kteří ji sledují na Instagramu.

 

 

 

 

 

 

Příspěvek sdílený Dru Presta (@g0lden.bebe),

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.