Freshfem.cz
Móda - Oblečení

Moschino prodává igelitový obal na spodní prádlo z čistírny v podobě šatů za 16 000 Kč

Způsob, jak můžete zakrýt špinavé oblečení.

9. listopad 2017, 11:27
zdroj: instagram.com/Moschino
9. listopad 2017, 11:27

Na to, že na molu často vidíme nepraktické modely na nošení v reálném životě, jsme si už zvykli. Většina z nich je i tak vytvořena pro módní show a do prodeje se ani nedostane. Italský módní dům Moschino však přišel s totálně nenositelnou věcí, kterou v případě zájmu klidně koupíš za 730 dolarů (16 000 Kč).

 

Moschino prodává igelitový obal na spodní prádlo z čistírny v podobě šatů za 16 000 Kč

 

Značka Moschino je známá svými extravagantními, infantilními, barevnými a občas šílenými kousky. Zatímco ikonické kabelky ve tvaru poskládané kožené bundy, kryty na mobily ve tvaru medvěda a šaty s potiskem Disney postaviček jsou velmi oblíbené a můžeme v nich vyjít na ulici, pár kousků z jejich kolekce na podzim/zimu 2017 je trošku přes čáru.

 

Kromě transparentního vaku na oblečení do čistírny, který lze obléknout jako šaty, kolekce obsahuje i šaty z materiálu divadelní opony, klobouk ve tvaru poklopu na odpadkový koš nebo šaty z odpadků. Kolekce na jaro/léto 2018 má také své „highlighty“. Najdeš tam například šaty inspirované kyticí i s papírovým balením, šaty ve tvaru koule z fialových pírek, která je zdobená motýly a několik kousků s tématikou My Little Pony.

 

 

Ulítlý kousek obalu z čistírny v současnosti prodává společnost Browns Fashion. Na svém webu ho popisuje jako polyesterový, znovu použitelný plastový vak bez rukávů a zapínání, který není vhodný pro suché čištění či praní. Potiskem na šatech je text „We love our costumers“ nebo „Free pick up & delivery“.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @veumagazine_,

 

Současným kreativním ředitelem módního domu je Jeremy Scott. Stal se jím v říjnu 2011 a vybrali si ho na základě stejného přístupu k módě, jaký měl samotný zakladatel značky Franco Moschino. Kromě inovativních, barevných, někdy excentrických návrhů oba vnímají módu formou protestu a kolekce jsou často kritikou módního průmyslu. A co jste možná nevěděli, italská výslovnost názvu je moskíno, přičemž většina lidí používá anglické mos-chi-no.

 

 

Celou kolekci a přehlídku si můžeš prohlédnout tady:

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.